feedburner
Maille Haber Alın:

Delivered by FeedBurner

feedburner count

Suikastçı Filmini Online İzle

Etiketler: ,


Suikastçı Filmini Online İzle. Jason Statham'ın başrolde oyunadığı suikastçı filmini, online film gişesinde ücretsiz ve indirmeden izleyebilirsiniz.

FBI ajanı Jack Crawford, ortağının Asya yeraltı dünyasının en vahşi suikastçilerinden biri tarafından öldürülmesinin intikamını almaya yemin eder. Fakat karşısındaki adam hiç de yabana atılacak biri değildir. Jack'in tüm çabalarına rağmen kötü şöhretli Rogue, izini kaybettirir ve üç yıl boyunca ortadan kaybolur.

Buna da bir göz at: Desperado Filmini Online İzle

Üç yıl sonra ise çok daha büyük bir kapışmanın arifesinde yeniden ortaya çıkacaktır. Çin mafya lideri Chang ve Japon Yakuza patronu Shiro arasında kanlı bir savaş başlamak üzere iken tam bu çatışmanın ortasında Rogue'un kaybolan izi yeniden ortaya çıkar. İntikam yeminini üç yıl boyunca canlı tutmuş olan Jack ise bu fırsatı kaçırmayacaktır.


Bir adamın en iyi arkadaşının intikamını almak için en fazla nereye kadar gidebileceğini irdeleyen gerilimli bir dövüş filmi Suikastçi. Kamera önündeyse dövüş filmlerinin usta isimlerinden Jet Li ve aksiyon filmlerinin aranan isimlerinden Jason Statham var.

Suikastçı Filminin Oyuncuları

Jet Li (Rogue)
Jason Statham (Jack Crawford)
John Lone (Chang)
Steph Song (Lisa)
Devon Aoki (Kira)
Luis Guzman (Benny)
Paul Jarrett (Dedektif Gleason)
Kane Kosugi (Yakuza)

Yapım Yılı: 2007
Yönetmen: Philip G. Atwell

Suikastçı Filmini Online İzle
Kaynak: Beyazperde

Suikastçı Filmi Online  

Yorum Gönder