feedburner
Maille Haber Alın:

Delivered by FeedBurner

feedburner count

Kehanet Knowing Filmini Online İzle

Etiketler: , ,Kehanet Knowing Filmini Online İzle. Hazineler, gizemler ve daha fazlası. Oldukça sürükleyi bir film olan Kehanet (Knowing), gerçekten de izlenmeye değer. Nicolas Cage'in çok iyi bir performans sergilediği filmi, sitemizde Türkçe düblajlı olarak izleyebilirsiniz.

1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rastgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler. 
Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler’ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb’ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur.

Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder!

Kehanet Knowing Filminin Oyuncuları
Nicolas Cage (John Koestler)
Chandler Canterbury (Caleb Koestler)
Rose Byrne (Diana Wayland)
D.G. Maloney (The Stranger)
Lara Robinson (Lucinda Embry / Abby Wayland) 
Nadia Townsend (Grace Koestler)

Yapım Yılı: 2009
Yönetmen: Alex Proyas

Kehanet Knowing Filmini Online İzle
Kaynak:Beyazperde

Kehanet Knowing Online Part 1
Kehanet Knowing Online Part 2
Kehanet Knowing Online Part 3
Kehanet Knowing Online Part 4
Kehanet Knowing Online Part 5
Kehanet Knowing Online Part 6

Sinema İzle

Yorum Gönder