feedburner
Maille Haber Alın:

Delivered by FeedBurner

feedburner count

Fight Club Filmini Online İzle

Etiketler:


Fight Club Filmini Online İzle. İşte efsane filmlerden bir tanesi Fight Club (Dövüş Klübü). Şizofrenik bir kişilik, herkesin olmak isteyeceği kadar cesur ve çılgınlık. İzleme listenizin başına koymak isteyeceğiniz bir film.


Dövüş kulübünün ilk kuralı, dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır. Dövüş kulübünün ikinci kuralı da, kulüp hakkında konuşmamaktır...

Filmin baş kişisi, sıradan hayatının girdaplarında bunalımlar geçiren bir sigorta müfettişi olan Jack, Kanserli olmadığı halde, uykusuzluğunu yenmek ve hayatına anlam katmak adına, kanserlilere moral destek sağlayan terapi gruplarına katılır. Orada, Marla Singer adlı bir kızla garip bir yakınlık kurar.

Bu da kaliteli yapımlardan biridir: Hellboy 2 Altın Ordu Filmini Online İzle

Bir iş gezisi dönüşü ise, Tyler Durden adlı egzantrik karakterle tanışır. Durden, Jack'in olmak isteyip de olamadığı adam gibidir. Tyler'ın girişimleriyle bir yeraltı faaliyeti olarak başlayan dövüş kulübü, Jack'e hayatında yepyeni kapılar açacaktır... Ve tabii, bu kapılardan ister istemez Marla geçecektir... Fakat... Tyler Durden gerçekte kimdir?

Fight Club Filminin Oyuncuları:
Brad Pitt (Tyler Durden) 
Edward Norton (Anlatıcı) 
Helena Bonham Carter (Marla Singer) 
Meat Loaf (Bob) 
Zach Grenier (Richard Chesler) 
Richmond Arquette (Stajyer) 
David Andrews (Thomas) 
Rachel Singer (Chloe)

Yapım Yılı: 1999
Yönetmen: David Fincher

Fight Club Filmini Online İzle

Kaynak: Beyazperde

Fight Club Online

Dizi Film İzle

Yorum Gönder