feedburner
Maille Haber Alın:

Delivered by FeedBurner

feedburner count

Avatar Filmini Online İzle

Etiketler: , , ,


Titanik, Yaratıklar (Aliens), Terminator filmlerinin efsanevi yönetmeni James Cameron Sinema tarihinde çığır açacak filmi AVATAR ile bir kez daha seyircileri büyülemeye hazırlanıyor.

Üç boyutlu (3D) Sinema tekniklerinde son teknoloji ile üretilen ve en yüksek bütçeli film olarak akıllara kazınacak Avatar, 18 Aralık’ta tüm dünya ile aynı zamanda sinemalarda!

Bizleri hayal gücümüzün ötesinde muhteşem bir dünyaya taşıyacak olan film Na’vi adlı yok olmak üzere olan bir halkın yaşadığı Pandora adlı gezegende geçiyor.

Yarı-felçli bir savaş gazisi olan Jake Sully, kendilerine özgü dilleri ve kültürü olan, barış ve doğa ile örtülü bir çevrede yaşayan Na’vi halkının arasına gönderilir.

Askeri bir şirket uzaktaki bu gezegeni ve barındırdığı kaynaklaro incelemek üzere AVATAR adlı bir program oluşturmuştur. Bu program ile insanlar genetic mühendislik sonucu yarı insan yarı Na’vi haline getirilir ve misyoner olarak Pandora’ya gönderilirler.

Gerçekten de film tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir sanat eseri Avatar. 3D dünyasında da büyük bir devrim yaratan Avatar'ı, mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.Ve Avatar filmini online izleyin.

Avatar Filmini Online İzle


Kaynak Beyazperde
Avatar Filmi Online Part 1
Avatar Filmi Online Part 2
Avatar Filmi Online Part 3
Avatar Filmi Online Part 4
Avatar Filmi Online Part 5
Avatar Filmi Online Part 6
Avatar Filmi Online Part 7
Avatar Filmi Online Part 8
Avatar Filmi Online Part 9
Avatar Filmi Online Part 10
Avatar Filmi Online Part 11

Online Sinema İzle

Yorum Gönder